Meşhur Şişçi İbo
Şişçi İbo İbrahim Yavaş
Antalya'nın En İyi Restoranı

ŞİŞÇİ İBO

Lezzet Ustası

1974'ten bu yana ŞİŞÇİ İBO olarak, siz değerli misafirlerimizden aldığımız destekle bu günlere ulaştık. Korkuteli'de şiş köftenin markası olup, Antalya Konyaaltı'nda da ikinci bir adresimizde sizlerle buluştuk. Kaliteden hiç ödün vermeden, gelecek nesillere doğru yol almaktayız.
Herkesin çok sevdiği şiş köfte ve piyazı, tereddüt etmeden yiyebileceği, sonrasında damaklarınızı Antalya'nın geleneksel tatlarından olan, arap kadayıfı ve tahinli kabak tatlılarıyla tatlandırdığımız keyifli bir mekan oluşturduk. Bu mekanda; hijyen, sunum ve damak tadını öncelik sayan, güleryüzlü personelimizle birlikte sizleri misafir etmekten onur duyarız.

Memnuniyetiniz, garantimiz altında.
Saygılarımızla.
İBRAHİM YAVAŞ

ÜÇÜNCÜ KUŞAK

1950'lerde Korkuteli'de dedemizle başlayan bu mesleği, 1974'ten beri ŞİŞÇİ İBO olarak devam ettirip, siz değerli misafirlerimizden aldığımız destekle bu günlere kadar ulaştırdık.
Şimdi 3. kuşak olarak aynı geleneksel lezzetlerimizi, sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Mesleğimize inovatif yaklaşıyor ve her geçen gün büyütüyoruz. Uluslararası ustalık sertifikalarımızla da bu çok sevdiğimiz mesleği, taçlandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Fatma Yavaş Yıldırım

(Ekonometrist)

Cem Yıldırım

(Maliyeci)
Şişçi İbo'nun Konyaaltı Şubesinin Sahipleri Fatma Yavaş Yıldırım-Cem Yıldırım
Antalya'nın En İyi Restoranı

ŞEFLERİMİZ

Müdürümüz ve Lezzet Katanlar

"DİLLERE DESTAN TATLILARIMIZ"

Geleneksel Lezzetleri Markalaştırıyoruz

Antalya'nın En İyi Restoranı

LEZZET SIRRI

Şiş köftelerimizin lezzet sırrını açıklıyoruz...

Sizin için lezzetin, en sağlıklısını, en kalitelisini sunuyoruz.

Şişçi İbo'nun şişlerinin bu kadar lezzetli olmasının sebebi, kullandığımız ettir. Kekik kokulu Bey dağlarının, doğal ortamında, yayla ve köylerde yetişen erkeç keçi etini işliyor, damak tadınıza uygun bir şekilde beğeninize sunuyoruz. Ateşte yaptığımız etimizin, yumuşaklığı kıvamında, KOKUSUZ ve tadı vazgeçemeyeceğiniz kadar lezzetlidir.
Müşterilerimize bir porsiyonda, 180 gr saf lezzetli şiş köfte yemenin ayrıcalığını sunuyoruz.
Aynı zamanda, piyaz ve diğer lezzetlerimizde de, tamamen doğal yetiştirilen sebzeler kullanıyoruz. Kabak tatlımızın da o dayanılmaz tadı, bu doğallıktan geliyor.

Nezih ve konforlu bir ortamda, güler yüzlü bir hizmet alarak bu enfes lezzeti tatmaya ne dersiniz?